Referencie

Moja spolupráca je založená na vzájomnej dôvere, rešpekte a  prijatí.

„Veľmi sa mi páčil tvoj úprimný záujem, prijímajúci a podporujúci prístup. Bolo cítiť, že mi veríš a to bol skvelý pocit. Raňajky v tvojom office mi tiež vyčarili úsmev na tvári, naozaj ti na klientoch záleží a ja som cítila, že mám novú kamošku.

Čo veľmi oceňujem je aj tvoja schopnosť všetko pekne zosumarizovať, zapísať a z týchto poznámok som mohla aj ja pri ďalšom skúmaní samej seba vychádzať.“ Ešte raz ti zo ❤ Mirka ďakujem. 🤗🤗
Miriam
študent VŠ

Na čo ti bol koučing/kariérové poradenstvo užitočné?
Lepšie som sa spoznala a pomenovala si postoje k mojej pracovnej vízii. Otázky, ktoré mi nenapadlo si položiť mi veľmi pomohli pri sebareflexii a hľadaní toho na čom mi naozaj záleží.

Čo si z koučingu odnášaš?
Vedomosť a hlavne sebadôveru v tom v čom som dobrá. Spoznala som lepšie moje silné a slabé stránky a tie slabé som sa naučila prijať. Lepšie zvládam aj situácie, kedy sa veľmi prirodzene porovnávam s okolím.

Čo si sa naučila a bude Ti prínosom ďalej v živote?
Každý je dobrý v niečom inom a ja idem prinášať svetu práve kúsok tej mojej jedinečnosti. Že všetky odpovede na situácie, ktoré riešim už v sebe mám. Dôležité je vyhľadať niekoho, kto mi vie položiť tie správne otázky. V tomto smere je skvelé využiť a spolupracovať s niekým, ktorý takúto odbornosť či schopnosť má.

Odporučila by si koučing ďalším študentom, ak áno, prečo?
Určite áno! Kariérne poradnestvo mi pomohlo hlavne preto lebo som zrazu dostala priestor na plnú pozornosť a skúmanie len a len samej seba medzi dvomi očami. Prebádavanie mojich potrieb, očakávaní od života či túžob a otázok, ktoré som v súvislosti s tým nemala presne zodpovedané, nevnímané, popísané.

Ešte raz ti zo ❤ Mirka ďakujem. 🤗🤗

"Koučing s Mirkou mi pomohol aby som si v hlave urobil jasno a objavil čo ma v skutočnosti trápilo. Našiel som si spôsob ako s tým pracovať a nabral som sebavedomie. Koučing mi tiež pomohol jednoduchšie hľadať riešenia. Pri príprave na vysokú školu som si nastavil priority, aby som všetko stihol a zvládol a naučil som sa manažovať čas, a tak sa vedel aj lepšie sústrediť na maturity a prijímacie skúšky. Túto metódu a koučovacie otázky viem použiť aj v živote v budúcnosti."
Daniel
Gymnazista
S pani Tomašovičovou sa spolupracovalo veľmi dobre. Na začiatku si so mňou ako rodičom prešla čo ma trápilo pri synovi. Venovala mi čas a vypočula. Ďalej pokračovala s mojim synom, spolu sa dohodli na cieľoch na ktorých spoločne pracovali. Počas spolupráce ma informovala o priebehu a reflektovala, či pozorujeme zmeny správania doma. Na záver si nechala čas na vysvetlenie a vytvorila priestor aby sme si spoločne doma s rodinou nastavili ďalšie kroky ako podporovať nášho tínedžera.
Rodič
Bratislava
"Kariérové poradenstvo s Mirkou mi pomohol vo viacerých smeroch. Nie len v mojom hlavnom probléme, ktorý bol, správny výber seminárov v škole, ale aj v sebapoznaní. Čas, ktorý sme spolu strávili bol využitý na maximum a zadania mi pomohli sa zamyslieť nad tým, aká osoba som, ako vnímam veci a na akých treba popracovať. Naučil som sa pozerať na veci z iného uhla pohľadu a rozlišovať, čo je pre mňa podstatné a čo nie. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí majú pocit, že sú stratení a chcú nájsť riešenie. Komunikácia s Mirkou bola efektívna a trefná."
Tomislav
Gymnazista

"Ďakujem za kvalitný koučing. Dnes úspešné ukončenie a získanie titulu PaedDr."🙂

Veronika
Absolventka programu Teach4Slovakia

"Pani Tomašovičová, s vami som našla smer kam moja loď pláva!"

Denisa
matka, klient
Pani Tomašovičová, ďakujem za trpezlivosť a energiu, ktorú ste venovala mojej dcére. Doma vidím pokroky. Moja dcéra sa začína zaujímať o dianie okolo seba, uvedomuje si, že treba aktívne pristupovať k životu. Sama si našla brigádu v smere v ktorom chce pokračovať. Našla sebavedomie a má chuť skúšať veci, ktoré ju bavia. Vykročila do dospelosti. S radosťou Vás budem ďalej odporúčať.
Alica
Rodič
"Na mojom synovi som si všimla, že už nemá obavy z budúcnosti. Naplánoval si čo chce robiť, našiel svoje smerovanie kam na vysokú školu. Aktívne sa zaujíma o predmety, ktoré chce študovať a našiel si v tom motiváciu. Vie si lepšie naplánovať priority a rozdeliť čas. Myslím, že pochopil, čo mu dáva zmysel, v čom je dobrý a o aké svoje silné stránky sa chce v živote oprieť. Pomohol mu aj náhľad do budúcich povolaní."
Marta
Rodič
"Objavil som kto som. Svoje silné stránky, v čom som dobrý a o čo sa viem v živote oprieť a aj svoje hodnoty na čom mi záleží. Zistil som čo ma baví. Metódy a to, ako premýšľať o svojom živote budem používať naďalej aj šíriť medzi kamarátmi. Pozerám sa na život ako sa dajú veci robiť inak, a čo sa dá a nie čo sa nedá. Viem si naplánovať ciele a aj ako ich dodržať. Naučil som sa o sebe, že dokážem všetko, keď chcem."
Miloš
Gymnazista

Buď ako my, v pohode!

Přejít nahoru